KANCELARIA
Doświadczeni prawnicy z wieloletnią praktyką w międzynarodowych i polskich kancelariach prawniczych: radca prawny i doradca podatkowy Stanisław Walenta oraz radca prawny Paweł Chełchowski tworzą Kancelarię Walenta Chełchowski Radcowie Prawni.
 
W ramach prowadzonej praktyki Kancelaria świadczy usługi prawne w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego, w tym prawa handlowego, cywilnego oraz podatkowego, a także prawa własności intelektualnej. Kancelaria zajmuje się obsługą transakcji handlowych, prowadzi due diligence, jak również doradza klientom w zagadnieniach związanych z obrotem nieruchomościami i reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach administracyjnych oraz sporach sądowych.

Doświadczenie oraz umiejętności, zdobyte przez nas zarówno w ramach odbytej edukacji jak i przez dotychczasowe lata wykonywania zawodu prawnika, czynią z Kancelarii właściwego partnera dla Państwa biznesu. Szczególnie biorąc pod uwagę kreatywność, entuzjazm i ambicję, które cechują działalność prawników Kancelarii oraz świadczone przez nich usługi doradztwa prawnego.

 
KONTAKT

Walenta Chełchowski
Radcowie Prawni

ul. Łucka 2/4/6, lok 66
00-845 Warszawa

tel: + 48 510 295 661
e-mail: stanislaw@walenta.com.pl

tel: +48 604 440 949
e-mail: pawel.chelchowski@walenta.com.pl
 

więcej